İss

From OGame Wiki
Jump to: navigation, searchİttifak savaş sistemi(iss) arkadaşlarınızla beraber gücünüzün yetmediği kişilere , ayrıca kar yükseltme amaçlı savaşlara denir. Bir veya birkaç kişiyle yapılan saldırı veya savunma ismidir.

İss saldırısı nasıl yaparım ?

Open ACS
Open ACS
Invite member
Invite member

İttifak saldırısı gücünüzün aştığı birine ve ya karınızın fazla olacağı yere birlikte ittifakınızdaki ve ya arkadaşlarınızla saldırmaktır.

Join ACS
Join ACS
Show all ACS members
Show all ACS members

Saldıracağımız kişiye normal şekilde saldırımızı başlatıyoruz. Daha sonrasında Filo Sekmesinden "Filo Hareketleri" butonuna tıklıyoruz. Kutucuk içine aldığım bölüme tıklıyoruz.(iss) Arkadaş Listenizdeki Kullanıcılardan istediğinizi Seçip " Davet Et >> " Butonuna tıklıyoruz Listeye Aldığınız Kullanıcıları listeden çıkartmak için listenizdeki kullanıcıyı seçip " << Çıkart " Butonuna tıklıyoruz. İstediğimiz kişileri davet ettikten sonra " Tamam " Butonuna tıklayıp iss yi başlatmış oluyoruz. Kutucuk içindeki kısım ile yeni katılımcılar arayabilirsiniz. İss oluşturma işlemini bu adımlardan sonra gerçekleştirmiş oluyoruz. Şimdi Başlattığımız iss ye filomuzu eklemek veya davet edildiğimiz iss ye filomuzu eklemek için yapmamız gereken adıma geçelim. Filo sekmesinden filolarımızı seçtikten sonra " Filo Gönderimi 2 " sayfasına Geçiyoruz. Davet edildiğimiz veya Başlattığımız İss'yi Seçiyoruz. Devam butonuna basıyoruz. " Filo Gönderimi 3 " sayfamızdan Görevi Saldırmak olarak Seçip Filomuzu yolluyoruz.


İss Savunma savaşı nasıl yaparım?

Select ACS defend
Select ACS defend

İttifak savaşlarının tek amacı saldırı değil , savunmadır. Savunma yapmak için uygulayacağımız adımlarda saldırı butonu yerine durmak butonuyla yapılır.


Personal tools
Namespaces

Variants
Actions